DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ;

BÖLGEMİZDE TİCARİ FALİYETLERİ AĞIRLIKLI  TURİZM SEKTERÜNE BAĞLI OLARAK FAALİYET GÖSTEREN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE  BOL KAZANÇ VE BAŞARILAR DİLERİZ.

ŞEN TEKSTİL 2005 YILINDA SN. İSMAİL ŞEN ‘İN KURULUMU İLE PERSONEL KIYAFETLERİ (OTEL-HASTAHANE-OKUL-FABRİKA-KAMU KURUMLARI VS) ÜZERİNE FETHİYE MERKEZLİ OLARAK BAŞLAMIŞTIR.

06.11.2015 TARİHİ İTİBARİ İLE  ;  SN.AYFER KIVRAK’ IN DEVİR ALMASI İLE ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRMAK SURETİ İLE  FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

 ÜRETİMLERİMİZ E AİT  KESİM DİKİM FAALİYETLERİNİ İZMİR DE GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. SİPARİŞİ ALINAN ÜRÜNLERİN DİĞER  TADİLAT, HAZILIK VS.  TÜRÜ İŞLEMLERİ FETHİYE DE BULUNAN ATÖLYEMİZDE SONUÇLANDIRMAKTADIR.

HİZMETLERİMİZ İÇERİSİNDE  SİPARİŞLERİ ALINAN PERSONEL KIYAFETLERİ İLE İLGİLİ OLARAK BEDEN VE  ÖLÇÜ ALIMLARI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN İKAMET ADRESLERİNDE DENEYİMLİ PERSONELLERİMİZ TARAFINDAN BİZZAT YAPILMAKTADIR..

KURUMSALLAŞMA SÜRECİMİZ VE HEDEFLERİMİZDE BULUNAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇERÇEVESİNDE  ;  TALEP, ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNZE 24 SAAT İÇİNDE BİZZAT İŞTİRAK ETMEK SÜRETİ İLE  BÖLGESEL VE MÜŞTEREK  FAALİYETİMİZ İTİBARİ İLE ÇÖZÜME ULAŞTIRMAKTAYIZ.

SİPARİŞİ ALINAN ÜRÜNLERİMİZE AİT STOKTA BULUNAN KIYAFETLERİN TADİLAT PAÇA DARALTMA VS. GİBİ GEREKLİ OLAN TÜM SERVİSLERİMİZ ÜCRETSİZ OLUP, 1 HAFTA İÇİDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

SİPARİŞİ ALINAN TARAFINIZCA BELİRLENMIİŞ MODEL, KALIP TASARIMLARINIZ İÇİN İSE KUMAŞ TEDARİKLERİ, KESİM,DİKİM,NAKIŞ, BASKI SÜREÇLERİDE DAHİL OMASI DURUMUNDA TERMİN SÜREMİZ ASGARİ 3 HAFTA - AZAMİ 4 HAFTA SONUDUR.

YİNE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DAHA KALİTELİ  HİZMET SUNMAMIZ AÇISINDAN ÜRÜN MODEL RENK VE DİĞER SEÇENEKLERİMİZ İÇİN KUMAŞ KARTELARIMIZ İLE BİRLİKTE RANDEVÜ TALEBİNİZDE BULUNMANIZI RİCA EDERİZ.

 

DİĞER TÜM SORU GÖRÜŞ TALEP VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

 

SAYGILARIMIZLA,